image_pdfimage_print

Uwaga! Nie prowadzimy już otwartych kursów agenta nieruchomości.

Informujemy, że zakończyliśmy współpracę z Federacją Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości w zakresie kursów licencyjnych na pośrednika nieruchomości.

Nie planujemy też uruchomienia kolejnych edycji kursu dla osób indywidulanych.

Natomiast, jeśli masz biuro nieruchomości, planujesz uruchomienie biura nieruchomości i szukasz możliwości fachowego przeszkolenia Twojego zespołu – jesteśmy do dyspozycji!

Posiadamy opracowany program obejmujący 5-6 dni szkoleniowych. W ramach tego programu agenci zapoznają się z podstawami prawnymi pośrednictwa, z poszczególnymi rodzajami nieruchomości, rozwiązujemy kazusy. Koszt do ustalenia.

kurs agenta pośrednika nieruchomości

Kurs agenta nieruchomości -wewnętrzny

„Szkoła nieruchomości” to projekt szkoleniowy nastawiony na przekazanie kursantom szerokiej wiedzy w oparciu o kazusy z rynku nieruchomości. Naszym celem nie jest kolejny, nudnawy akademicki wykład, lecz chęć przekazania praktycznych umiejętności. Służy temu przede wszystkim warsztatowa metoda nauczania, która polega na analizie autentycznych transakcji i kazusów, ich omówieniu, wymianie pytań i spostrzeżeń, praca z dokumentami.


Nasze atuty to:

  • solidne podstawy teoretyczne (zajęcia prowadzi prawnik i pośrednik z kilkunastoletnim doświadczeniem)
  • warsztatowe metody nauczania (kazusy, symulacje transakcji, autentyczne dokumenty)
  • setki skutecznie przeprowadzonych transakcji (własne biuro nieruchomości od 2006 r.)
  • wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości i na rynku szkoleniowym
  • indywidualne podejście do każdego kursanta
  • wpis do Rejestru Instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach (umożliwia m.in. uzyskanie dotacji z Urzędu Pracy na refundację kosztów kursu lub na założenie działalności gospodarczej)

 


Ramowy program kursu 


 

Akceptuję
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.