image_pdfimage_print

szkola_male_przezroczyste„Szkoła nieruchomości” to projekt szkoleniowy nastawiony na przekazanie kursantom szerokiej wiedzy w oparciu o prawdziwe kazusy z rynku nieruchomości. Naszym celem nie jest kolejny, nudnawy akademicki wykład, lecz chęć przekazania praktycznych umiejętności. Służy temu przede wszystkim warsztatowa metoda nauczania, która polega na analizie autentycznych transakcji i kazusów, ich omówieniu, wymianie pytań i spostrzeżeń, praca z autentycznymi dokumentami.

Jeśli szukasz okazji na zdobycie kolejnego, nic nieznaczącego papierka, to źle trafiłeś! Ten kurs daje umiejętności i praktyczną wiedzę, a nie dyplom wątpliwej jakości.


Pełne informacje o naszych szkoleniach na kolejnych stronach.

kurs agenta pośrednika nieruchomościSkorzystaj z deregulacji i załóż własne biuro nieruchomości. Nasz kurs da ci solidne podstawy do samodzielnej pracy.

umowa najmu szkolenieJesteś inwestorem lub właścicielem mieszkań na wynajem? Dowiedz się, jak powinna wyglądać prawidłowa umowa najmu.

inwestowanie w nieruchomościChcesz inwestować na rynku nieruchomości, to poznaj prawne podstawy obrotu nieruchomościami.

Akceptuję
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.