image_pdfimage_print

Będę miał zaszczyt i przyjemnośc poprowadzić warsztaty podczas 23. Kongresu Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, który odbędzie się w Bydgoszczy w dniach 17-18 maja 2019 r..

Temat moich warsztatów to „Rok z RODO na rynku nieruchomości” .

Podczas warsztatów dowiemy się na jakich podstawach prawnych opierać przetwarzanie danych osobowych w pracy pośrednika i zarządcy, jak prawidłowo wypełniać obowiązek informacyjny wobec klientów pośrednika i we wspólnotach mieszkaniowych, kiedy i z kim konieczne jest zawarcie umowy powierzenia przetwarzania danych, jakie powinna zawierać elementy, a kiedy jej zawarcie jest zbędne, jak powinna wyglądać prawidłowa dokumentacja RODO w biurze nieruchomości, u zarządcy i we wspólnocie mieszkaniowej. Powyższe kwestie zostaną wyjaśnione na podstawie przykładów z pracy pośrednika i zarządcy, zaprezentowane zostaną poprawne i błędne praktyki w tym zakresie. Omówione zostaną także ostatnie zmiany legislacyjne w zakresie ochrony danych osobowych, w szczególności tzw. duża ustawa wdrażająca oraz najnowsze decyzje i stanowiska Prezesa UODO. Dlatego, jeśli masz pytania i wątpliwości związane z RODO- to są warsztaty dla Ciebie.

Szczegółowe informacje, zapisy i program kongresu tutaj.

Tutaj wydarzenie na Fb: https://www.facebook.com/events/458161174607219/

 

Akceptuję
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.