image_pdfimage_print

W dniach od 4 do 6 kwietnia w Hotelu Ossa odbędzie kolejna edycja Recamp’u. Jest to największa konferencja dla pośredników nieruchomości w Polsce. W sobotę 6 kwietnia od godz. 10.00 do 11.30 wygłoszę wykład nt. zmian w prawie dla pośredników nieruchomości. Wcześniej,w czwartek wieczorem, wezmę także udzoał w dyskusji nt. wizerunku pośrednika w oczach klientów. W piątek z kolei, pomiędzy 18.05 a 20.45, będzie okazja porozmawiać ze mną w ramach round tables nt. związane z RODO, przeciwdziałaniem praniu pieniędzy i zmianach prawnych dotyczących pośredników nieruchomości.

Zapraszam na Recamp 9.

 

Bilety i szczegółowy program tutaj.

recamp Rafał Szczeponek

 

Akceptuję
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.