image_pdfimage_print

5 marca br. miałem przyjemnośc poprowadzić szkolenie w Krakowie z tematyki przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Szkolenie odbyło sie siedzibie firmy PROPERTY Polska przy ul.Karmelickiej 34/1a. W szkoleniu uczestniczyli agenci PROPERTY Polska oraz kilka osób z innych biur. Uczestnicy szkolenia otrzymmali kompendium wiedzy na temat obowiązków pośredników w obrocie nieruchomościami wynikających z ustawy z dn. 1 marca 2018 r. o przeciwdziałniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. W ramach szkolenia omówiony został pakiet dokumentacji dla biur nieruchomości, w tym m.in. procedury wewnętrzne oraz ocena ryzyka.

Akceptuję
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.