kurs agenta pośrednika nieruchomości
image_pdfimage_print

UWAGA! Ze względów organizacyjnych rozpoczynamy kurs tydzień później, tj. 17 grudnia. Zapraszamy na ostatnią już edycję w tym roku. Koniec zajęć oczywiście już po Nowym Roku. Wyślij formularz zgłoszeniowy i zarezerwuj sobie miejsce. Więcej szczegółów tutaj. 

Planowane terminy zjazdów: 17,18 grudnia,  do uzgodnienia kolejny zjazd -7,8 stycznia, a potem 14,15 stycznia, ewentualnie 21,22 stycznia. Zajęcia zawsze od 9.00 do 16.30. Sala w Katowicach przy ul. Bankowej 14 (budynek Uniwersytetu Śląskiego). Możliwość rezerwacji miejsca on-line oraz szczegółowe informacje pod tym linkiem

Akceptuję
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.