licencja pośrednika nieruchomosci
image_pdfimage_print

W piątek 2 września br. w w naszej Szkole w Katowicach odbędzie się kolejny egzamin na licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości. Kolejnych kilkanaście osób  sprawdzi swoją wiedzę i (miejmy nadzieję) uzyska licencję pośrednika Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości. Powodzenia.

Nasz kurs agenta nieruchomości spełnia wymagania programowe Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości w zakresie nadawania licencji pośrednika. Jeśli chcesz zdobyć prestiżową licencję – zapraszamy na kurs. Kolejny rusza już 10 września.

Akceptuję
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.